BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Profesjonalna krytyka sztuki

Jak można napisać recenzję spektaklu podsumowując wszystko bardzo ładnie jak na „zajebistego” krytyka sztuki przystało podając przy tym nazwiska aktorów, którzy tak naprawdę w tym dniu (premiery) nie występowali?

Profesjonalna recenzja. Zaczyna mnie to przerażać. Koleś w czasie premiery siedzi sobie z dupą w restauracji. Wpada do domu zajebany i pisze potem takie głupoty, które czytają tysiące, a może miliony ludzi. Denerwuje mnie takie odgrzewanie kotleta. Świadczy to tylko o tym, że tacy ludzie są pieprzonymi rutyniarzami. I to jest święta prawda – jeżeli mam robić za każdym razem to samo, przy czym nic nowego się nie ucząc to jaki jest sens tego robienia? No chyba odpowiedz nasuwa się sama.

3 komentarze

  1. zawsze mnie smieszyly wypowiedzi krytykow ktorzy wzdychali nad obrazem na ktorym byla rozpaprana plama. „jak ten artysta to przezywal kiedy tworzyl…., coz za wrazliwosc…” itp —-> :hahaha

  2. @thot dokładnie. a artysta spytany co nim kierowało kiedy to „coś” tworzył odpowiada „myśl ile za to mi zaplacą”

  3. z czegos trzeba zyc 😉 a ze inni pozwalaja sobie wciskac ciemnote i placa takim „tworcom”…. 😉 jak ich stac….

Skomentuj.