BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Koval w Berlinie

Niemcy to trzecia największa gospodarka świata. Nie myślałem aż będzie to tak widać na każdym kroku. Nie znalazłem miejsca, najmniejszego zakątka, który można by nazwać kolokwialnie „syfem”.


img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

Gdyby tylko ten ich język był jakiś bardziej romantyczny, melodyjny czy jak to gówno nazwać. Na sam dźwięk czegoś w rodzaju „ich habe” lub „du hast” dostaje bólu głowy.


img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

Zwiedziłem sobie trochę Berlina, kościół zburzony w nalotach dywanowych, którego jeszcze nie odbudowali (sic! widocznie nie mają kasy), dworzec ZOO (dzieci dających dupy nie stwierdzono), fragment muru berlińskiego, Reichstag i kopulę na dachu, zajebisty nowiutki dworzec kolejowy połączony z centrum handlowym, bramę Brandenburską i złotego aniołka (Kolumna Zwycięstwa), Potsdamer Platz. Wszystko sobie obejrzałem w nocy. Nawet fajny klimat panuje w tym mieście (porządku, spokoju i wszystkiego na miejscu). Szkoda tylko, że było tak strasznie zimno… W końcu to niemiecka ziemia.


img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

img

Btw. Nie lada minę miał koleś w McDonald’s na dworcu gdy złożyłem takie zamówienie:


imgZamówienie w niemieckim McDonald’s

Wniosek: Tam gdzie grzyby, kurwy i krasnale

4 komentarze

  1. Co ty tak jakieś turne se po Europie robisz co? A chlejecie tam chociaż w tej nowej Europie?

  2. @gopix no trochę się popiło. nie za dużo. Berlin i narazie w najbliższym czasie koniec. Prage i Wiedeń planuje. Ale to już pewnie w nowym roku

  3. Byłem też w Berlinie tylko że kilka lat temu a mianowicie w 2002 roku. A poza tym na swoim koncie mam już zaliczone: Anglia, Francja, Belgia, Holandia no i wspomniane Niemcy. Spoko trzeba się integrować z Europą.

  4. Lol 😀 10 cheesów 😀 każy po 1 Euro 😀 wypas obiad

Skomentuj.