BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Apel wyborczy

21.10 Idź na Wybory! – Głosuj na kogo chcesz!
Przekaż dalej!

Apeluję o delegalizację otoczenia medialnego. Na czas kampanii wyborczej wszystkie media powinny przestać istnieć…

Dowód? A nóż reklama Coca Coli będzie emitowana obok reklamy Kwaśniewskiego. Osoba w dniu wyborów (ciszy wyborczej) wejdzie do lokalu wyborczego z butelką 0,5 tego trunku. W tym momencie dwadzieścia osób zobaczy ową butelkę i zagłosuję na LiD. Jest to ewidentny przekaz podprogowy, któremu jestem przeciwny. Tak samo jak kampanii społecznej „Idź na wybory”, która prawdopodobnie sugeruje, na którą partię nie głosować. Po pierwsze występujący w spocie aktorzy, to głównie młodzi ludzie, aż chcę się powiedzieć – potencjalny elektorat Platformy. A właśnie niska frekwencja wśród tej grupy wiekowej sprzyjałaby najbardziej PiSowi. Po drugie odpowiedź: "bo mam takie widzimisię" na mój gust głupawa, bo co mnie to obchodzi, że masz takie widzimisię chłopcze? Nie rozumiem jak taki tekst miałby mnie przekonać do głosowania. Kampania tak nie jest na pewno skierowany do 50-60latków. No i ten beret…

Łona – Do Ciebie Aniu Szłem

Wniosek: Na kogo chcesz

2 komentarze

  1. Z tym przekazem to się zgadzam, ale wątpię, by miał znaczącą kwestię u wyborcy PiS/LPR. Bardziej na takich lidowców, którzy chcą glosować na LiD, bo tylko tam jest Olek.

  2. @reaod wydaje mi się że może działać na każdego a Olek to tylko przykład :niewiedza

Skomentuj.