BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Nauka o tworzenia plotek – Media Relations

Plotka którą wymyśliłem na dzisiejsze zajęcia z Media Relations:

Na rynku w wielu sklepach oferujących artykuły elektroniczne oraz aukcjach internetowych pojawiły się niecertyfikowane produkty marki sony. Problem dotyczy między innymi w większości takich produktów jak karty pamięci do telefonów i aparatów cyfrowych. Podróbki te można zakupić w większych sieciach handlowych jak Media Markt, Saturn, Avans i RTV Euro AGD. Problem dotyczy 90% wszystkich kart pamięci marki Sony sprzedawanych przez te sklepy.
Produkty te wyglądają niemal identycznie jak te oryginalne, oferowane przez firmę Sony. Posiadają hologram wprowadzający konsumenta w błąd, potwierdzający rzekomą autentyczność, identyczną kolorystykę opakowania. Osoba która na co dzień nie ma doczynienia z tego typu produktami z pewnością będzie miała problem z odróżnieniem autentycznej od podrobionej wersji produktu.
W dodatku firma Sony neguje istnienie tego typu kart. Jak widocznie wspierają rozpowszechnianie niemarkowych produktów sprzedawanych nielegalnie pod ich marką. Dobrze wiedzą, że są bezradni na tego typu praktyki, gdyż większość tych kart została wyprodukowana w Azji (Chiny). W momencie gdy Sony przyznałoby się do istnienia tego typu podrobionych kart do firmy zgłosiłyby się miliony osób które żądają wymiany wadliwych produktów na te pełnowartościowe.
Jak widać Sony umywa ręce od całej sprawy.To samo czyni Allegro, gdzie na stronach aukcyjnych do dziś sprzedawane są wadliwe, podrobione produkty. Serwisy aukcyjne twierdzą że zakończona aukcja w świetle prawa jest umową cywilną pomiędzy Sprzedającym a Zwycięzcą. W przypadku naruszenia przez którąś ze stron warunków owej umowy, osoba poszkodowana ma prawo zgłoszenia sprawy do organów odpowiednich do rozpatrywania takich skarg (sądy powszechne lub wcześniej Policja).

To się nazywa szkoła. W końcu zaczęli uczyć ludzkich rzeczy. Przydatnych w życiu codziennym…

Wniosek: Grunt to dobra ściema.

1 Comment.

 1. ZŁODZIEJE!!! Wstretni ohydni ZŁODZIEJE!!!

  To WY!!! Wy, dziennikarze jestescie odpowiedzialni za to zło jakie zżera Polskę!!! To WY!!! jestescie równie sprzedajni jak ci łapówkarze słóżąc różnym najciemniejszym siłom ZŁA!!! To WY zawsze stoicie po tamtej, tej złodziejsko-sprzedajnej stronie!!!..

  To WY zawsze bronicie złodziejów z ukladów-polityczno-mafijnych atakujac jak wsciekle psy CBA i rzad walczący z korupcją!!!

  Boicie się bardzo obłudnicy odcięcia od układów i koryta… od swoich Panów tak łaskawie poklepujacych was po plecach za dobrze wykonaną podłą robotę… Lubicie być z uznaniem poklepywani po pleckach tak jak poklepywany byl i nadal jest Bartoszewski… ale już przez innych Panów… prawda???

  Nie widzicie, ze to ohydnie śmierdzi mentalnością dworskiej gnidy??? Jak wam nie wstyd wy obłudnicy podli!!!???

  Posłuchajcie tylko wypowiedzi reporterow TVN24… co dzisiaj wygadywali (2007-10-16)… Posłuchajcie co wygadywał dzisiaj Bertold Kittel i jemu podobni… Wszyscy ci dziennikarze usilowali marginalizować sprawę i odwracać kota ogonem!!..

  Takich gnojków nie interesuje zło jakie zżera Polskię od lat!!! Interesuje tych obludników odwracajacych na chama kota ogonem… tylko to czy Kaminski miał prawo czy nie zrobić konferencję… I leje taki wstrętny obludnik jeden z drugim krokodyle łzy… ze tak wielka krzywda stała sie układowi polityczno-medialno-mafijnemu… Brawo wy podła obłudna dziennikarska MAFIO!!!

  Nie interesują WAS złodziejskie układy polityczno-mafijne… tylko to czy Kaminski mial prawo czy nie powiedzieć prawdę NARODOWI!!!! Jak śmiecie odbierać Kamińskiemu zdradziecka MAFIO dziennikarska prawa by sie rozliczał ze swej pracy przed NARODEM???…

  Jak śmiecie, WY oczerniający CBA na kazdym kroku obłudnicy?!!! Jak smiecie?? Jak śmiecie, pytam się wy bezczelne zadufane sprzedajne oslizgłe typy spod ciemnej gwiazdy???
  ——
  Do radia TOK FM dzwoni facet i wyp. się na tematy polityczne:
  Część 1: http://youtube.com/watch?v=c1AePmHk2Ug
  Część 2: http://youtube.com/watch?v=hOKzjQZry3Q

Skomentuj.