BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

10 lipec 2007

Lipiec odwołany, ale słyszałem ze sierpień ma być słoneczny. Taka wiosna w Polskiej polityce, zapachniało z lekka cynamonem u Kaczyńskich, cynamonem, którego jak za dużo sie zje to sie rzyga. Mam nadzieje, ze PiS szybko go zwróci i jednocześnie dokona bezpowrotnego zakrztuszenia.

Dorn sie śmieje z 19 wniosków o wotum nieufności, Lepper wkurwiony warunkowo, PO szuka władzy, LPR aktualizuje billboardy i spoty, a PiS jak zwykle ściemnia i gra na czas ze jakoś to będzie… idioci

No i tej jeden, którego prawie celowo pominąłem – postpeerelowski, gburowaty kaznodzieja z Torunia, zwany przez wtajemniczonych ojcem Dyrektorem. Nazywany Mefistolesem wobec politycznych Faustów z PiSu. Bardzo spodobało mi się stwierdzenie Jacka Żakowskiego, który nazwał tę całą sytuację z eutanazją czarownicy, jako walkę 2 samców alfa. Jednak zastanawiając się odrobinę dłużej nad tym czy rzeczywiście takowymi oni są dochodzę do wniosku, że NIE. Otóż gdyby Tadek Rydzyk był alfą to nie został by księdzem, natomiast gdyby Jarek takowym się urodził (bo raczej człowiek jest a się nim nie staje) to od dawien dawna mógłby się pochwalić żoną a nie kotem Klakierem i mieszkaniem z mamą.

Wniosek: Przypadków w polityce nie ma.

Btw. Jak sie poogląda trochę TVN24 i przanalizuje to, co mówią politycy (Samoobrona, PiS) to widać ile jest kłamstwa i obłudy. Tak zwana prawda poziomu piwnicy…

Skomentuj.