BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Gazety o mnie już piszą

Jakiś czas temu dowiedziałem się, że lokalna gazeta "ŻYCIE KALISZA" [ok. pół roku temu] opublikowała artykuł o 2 nastolatkach którzy zreanimowali serwis internetowy o Inwestycja Kalisza. Co najlepsze, wspomniano w nim także o mnie. Ku mojemu zaskoczeniu. Poniżej transkrypcja tekstu:


img

Zycie Kalisza

Dwaj kaliscy nastolatkowie przygotowują i uaktualniają strone internetową o … Inwestycjach Kalisza. Prowokują w ten sposób dorosłych do debaty na ten temat.

Piotr Kardaś i Tomasz Chajduk interesują się wszystkim co jest związane z komputerami i Internetem. Gdy kilka miesięcy temu ich znajomy wyjechał z Kalisza na studia, postanowili zagospodarować jego witrynę dotyczącą inwestycji w mieście – Nie myśleliśmy, że będzie aż tak dużo chętnych do debaty na temat inwestycji – mówią – ale zdawaliśmy sobie sprawe z tego, że nie ma w sieci takiej lokalnej strony. We wrześniu witryna została przez chłopców po raz pierwszy uaktualniona. Zainteresowanie nią przerosło najśmielsze oczekiwania autorów – odwiedzający witrynę www.inwestycja.kalisz.prv.pl sami zaczeli przesyłać do nas zdjęcia, które zrobili – mówią. Zaczęły się także dyskusje na forum., czasem bardzo rzeczowe. Po 4 miesiącach działalności zanotowaliśmy ponad 700 postów.

Ten "ich znajomy" to właśnie ja. Fajnie być docenionym prawda?

3 komentarze

  1. Pozdro dla Kovala, ja to ten po lewo 😛

  2. a mnie tam nie ma na zdjeciu bo pojechałem na studia :czerwony

  3. heehhehe. też chce być w gazecie 😀

Skomentuj.