BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Siła podswiadomości

Poniżej zamieszczam kilka porad z książki pt „Siła poświadomości”… O tej książce przypomniała mi pewna osoba – Dyl… Asiu pozdrawiam.

1. Twoje wnętrze kryje niewyczerpaną skarbnicę. Zwróć spojrzenie ku wnętrzu, a znajdziesz spełnienie swoich najgorętszych pragnień!

2. Największa tajemnica, dostępna wybitnym ludziom wszystkich epok, polega na porozumiewaniu się z własną podświadomością i na wyzwalaniu własnych sił. Ty też to umiesz!

3. Twoja podświadomość zna rozwiązanie wszystkich problemów. Jeżeli przed pójściem spać zasugerujesz jej: chcę zbudzić się o szóstej rano – zbudzi cię punktualnie.

4. Twoja podświadomość ukształtowała twoje ciało i potrafi także leczyć jego niedomagania. Zasypiaj co noc z przekonaniem, że cieszysz się całkowitym zdrowiem, a najwierniejszy sługa, podświadomość, posłucha twojej sugestii.

5. Każda myśl coś sprawia – jest przyczyną; każda zaś sytuacja jest czymś spowodowana – jest skutkiem.

6. Cokolwiek chcesz urzeczywistnić – czy przekonać kogoś na wykładzie, czy napisać książkę – usilnie i ufnie wpajaj podświadomości własne wyobrażenia, a ona odpowiednio zareaguje.

7. Jesteś niczym kapitan przy sterze. Jego zadaniem jest dawać właściwe polecenia. Ty również musisz myślami i wyobrażeniami wydawać odpowiednie rozkazy podświadomości, która kieruje całym twoim losem.

8. Nigdy nie mów: „Na to mnie nie stać” ani: „Tego nie potrafię”. Twoja podświadomość będzie cię trzymać za słowo i zadba o to, żeby naprawdę zabrakło ci potrzebnych środków albo umiejętności. Zamiast tego z wiarą w siebie stwierdzaj: „Siła mojej podświadomości otworzy mi wszystkie drzwi”.

9. Prawo życia i prawo wiary są jednym i tym samym. Wierzyć to myśleć, myśleć w duchu. Nie wierz, to znaczy nie myśl o niczym, co mogłoby urazić cię albo ci zaszkodzić! Uwierz w uzdrowicielską, oświecającą, umacniającą i uszczęśliwiającą moc swojej podświadomości! W cokolwiek żarliwie uwierzysz, spełni się w tobie i dla ciebie!

10. Zmień nawyki myślowe, a odmienisz swój los!

11. Myśl o rzeczach dobrych, a staną się rzeczywistością! Nie myśl o rzeczach złych, by to nie one się wydarzyły. W każdej sekundzie życia jesteś tym i robisz to, o czym myślisz.

12. Twoja podświadomość nigdy nie zgłasza zastrzeżeń. Przyjmuje to, co postanowi twoja świadomość. Nie mów: „Nie stać mnie na to”, choćby to w danej chwili była prawda. Wybierz myśl pozytywną: „Ta rzecz będzie moja! Wiem, że tak będzie!”

13. Masz wolny wybór. Wybierz pomyślność i zdrowie. Od ciebie zależy, czy będziesz życzliwy, czy nie. Bądź uczynny, pogodny, życzliwy, ujmujący, a cały świat stanie się taki dla ciebie.

14. Twoja świadomość jest „odźwiernym”. Jej główne zadanie polega na ochronie podświadomości przed szkodliwymi odczuciami. Uwierz, że dobro może się wydarzyć, że właśnie się dzieje. Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Wybierz pomyślność i dostatek!

15. Cudze sugestie i podszepty nie mogą ci zaszkodzić, tylko twoje myśli bowiem mają nad tobą władzę. Wystarczy, żebyś odrzucił cudze sugestie i poglądy, skupiając swoje myśli jedynie na rzeczach pozytywnych. Tylko ty decydujesz o jakości swojej reakcji.

16. Waż starannie słowa, każda bowiem nieprzemyślana sylaba zemści się na tobie. Nigdy nie mów: „To nie wypali!”, „Stracę posadę!”, „Nie mam na zapłacenie czynszu!” Twoja podświadomość nie zna się na żartach. Urzeczywistnia każdą myśl.

17. Twój umysł nie jest ani dobry, ani zły. Żadna siła w naturze nie jest zła. Od ciebie zależy, jak wykorzystasz moce natury. Używaj umysłu po to, by wspomagać bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem.

18. Nigdy nie mów: „Nie potrafię!”. Pokonuj lęk następującym stwierdzeniem: „Dzięki bezgranicznej mocy podświadomości nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych!”

19. Kieruj się w myśleniu wiecznymi prawdami i zasadami życia i nie daj się otumanić lękom, niewiedzy i przesądom! Nie pozwól, by ci dyktowano twoje myśli! Myśl i decyduj samodzielnie!

20. Jesteś niepodzielnym panem swojej duszy, czyli – jakkolwiek by ją zwać – podświadomości oraz własnego losu. Pamiętaj zawsze, że masz wolny wybór. Wybierz życie, wybierz miłość, wybierz zdrowie! Postaw na szczęście!

21. Podświadomość przyjmie za prawdę i urzeczywistni wszystko, w cokolwiek świadomość niewzruszenie uwierzy. Uwierz w swoją dobrą gwiazdę, w Bożą inspirację, w słuszność swojej decyzji i we wszystkie dobrodziejstwa życia!

6 komentarzy

  1. Fajny artykuł a książka ciekawa…Czysta prawda…prawda.

  2. to dziala ! te ksiazke dorwalam jakies 3 lata temu, mozna uznac ze bylam niedojrzala na nia ale dokladnie ja zrozumialam (o dziwo:P) Potega podswiadomosci stala sie dla mnie rownie wazna jak jedzenie 🙂 nie wyobrazam sobie dnia bez pozytywnego myslenia i to jest w zyciu najwazniejsze. Nie bede sie rozpisywac bo i tak nie mam pewnosci ze ktos przeczyta ;p koval.. odezwij sie czasem, przeciez jestes taki zajebisty .. hehe

  3. wiadomo…bankowo jestem zajebisty… sama to potwierdzasz pisząc tutaj komentarz

  4. witam wszystkich. w sobotę rzuciła mnie dziewczyna, znaczy powiedziała żebym dął jej czas żeby troche odpoczęła, a w poniedziałek widzę ją jak idzie za ręke z jakimś jarząbkiem,, strasznie mnie to zabolało bo to kobieta mojego życia. stało się to przed tym jak siedziałem w empiku i czytałem właśnie tą książkę o sile podświadomości. boli strasznie nie potrafie żyć bez niej, ale wiem wierze w to i jestem pewien że do mnie wróci, nikt mi nie jest w stanie jej odebrać. to co tu jest napisane to czysta prawda. ludzie bierzcie życie w swoje ręce. jak ktoś chce wymienić poglądy prosze pisać moje gg:9303723

  5. móglby ktos mi podac autora tej ksiazki?:) bo bardzo chcialabym przeczytac, a nigdzie nie moge jej znalezc…

  6. wiara przenosi góry

Skomentuj.