BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Polska – Kolumbia

Brawo śląscy kibice. Byliście 12 zawodnikiem Kolumbii. Wiem u was bieda, bezrobocie, alkoholizm i patologie, ale jak możecie tak traktować swoich piłkarzy. Jacy z was patrioci. Czy, to frustracja marnym życiem, czy w waszych żyłach płynie tylko niemiecka krew. Gdyby nie to, że dostarczacie nam węgiel postulowałbym za odłączeniem śląska od Polski. Kiedy grubas Frankowski ostatnio bramkę strzelił. Dudek też by 1 bramki nie wyjął, a 2 nie powinna się liczyć. Na szczęście z Chorwacją gramy w Niemczech. Tam atmosfera będzie bardziej przychylna naszym piłkarzom. A potem się dziwicie, że piłkarze nie chcą na śląsku grać. Bo tu prawdziwych kibiców nie ma. I wy chcieliście Euro 2012?! Po co? Lepiej wracajcie do picia. Wstyd!

Trafne…

5 komentarzy

  1. Nic dodać, nic ująć, Polska bez Śląska

  2. Dokładnie…

  3. Nie jestem z gornego slaska, ale z dolnego i prosze sie odstosunkowac albo zmienic na gorny 🙂

    Po drugie, tak zupelnie poza meczem – jaki kraj taki patrioci.

  4. Weź się schowaj … człowieku czy ty wiesz o czym piszesz ?? Gdyby nie śląsk byłba by Polska niczym. A co do kibiców, są ludzie i parapety (pseudo kibice)i k**** nie możesz każdego Ślązaka się czepiać bo obrażasz prawdziwych patriotów. Następnym razem pomyśl 2 razy zanim coś napiszesz !!

  5. @Raben: jak widzisz to jest cytat…

Skomentuj.