BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Arnold Buzdygan… to są tacy ludzie?

Słyszał ktoś może o Arnoldzie Buzdyganie?? Nie?? Ja do dziś też. Natknąłem sie na pewien Obstacles artykuł na jego temat. Jest to polski przedsiębiorca, znana i kontrowersyjna postać polskiego usenetu.

W latach 1997-2003 był prezesem wrocławskiej spółki ASTEC SA zajmującej się wholesale MLB jerseys reklamą. W 2002 założył Stowarzyszenie Twórców Internetowych. Obecnie jest prezesem zarządu spółki Elita.pl SA zajmującej się telefonią internetową. Polska Epizodycznie spółka zajmowała się prowadzeniem działalności bukmacherskiej w internecie poprzez serwis losowania.net, jednak wskutek cheap jerseys postępowania prowadzonego przez Dolnośląski Urząd Skarbowy wholesale MLB jerseys serwis został zlikwidowany (obecnie funkcjonuje plaisance pod innym adresem).Prezes STI – Sylwia Okonkwo

Jest producentem i reżyserem animowanej bajki w technice 3D wholesale NFL jerseys pt. „Swojaki” – pierwszej, zdaniem jej twórcy, polskiej produkcji tego typu. Została ona zaprezentowana na 19 edycji festiwalu „Ale Compete Kino!”.

W roku 2005 zgłosił chęć kandydowania na prezydenta Polski i zarejestrował komitet wyborczy w PKW, jednak nie zdołał uzbierać wymaganych 100 000 podpisów.

Stowarzyszenie Twórców Internetowych założone w 2002 r wholesale NBA jerseys przez Arnolda Buzdygana ma na celu wyegzekwowanie tantiem na rzecz twórców treści w Internecie, poprzez zmuszenie dostawców Internetu do wnoszenia opłat z tytułu korzystania z ich twórczości.

Arnold Buzdygan to postać znana i bardzo aktywna w polskim usenecie. Występuje na grupach dyskusyjnych, gdzie wypowiada się m.in. na tematy: reżyserii, prawa autorskiego, seksuologii, psychologii i polityki. Od lat wywołuje duże zainteresowanie kontrowersyjną treścią oraz stylem swych wystąpień. Zawarte w nich wulgaryzmy, propozycje zakładów oraz zapowiedzi licznych procesów sądowych i groźby pobicia oponentów to powody, dla których jego zachowanie określane bywa mianem trollingu.

Więcej Christian informacji znajdziecie na:

STI
Arnold Buzdygan.com
buzdygan.741.com

2 komentarze

  1. To ktoś jeszcze nie słyszał o Arnoldzie?!

    Uważaj tylko żeby cię nie pozwał.

Skomentuj.