No i to by było na tyle w tym kraju
Dobrze, ze niedługo wyjeżdzam z tego kraju, bo mnie już cholera bierze jak patrze na to wszystko co się wokoło mnie dzieje.
Bilet WizzAir już czeka. Może dostane jakiegoś świeższego powiewu natchnienia co zrobić jeszcze ze swoim życiem.
Żony nie ma, dzieci nie ma, studia w trakcie, chetnych na Stadium of Sound brak. Tyle dziś narzekania z mojej strony. Czas sie zresetować.
Logout
Trackbacki:
Brak Trackbacków.
Tagi: airlines, emigracja, kraj, linie lotnicze, tanie linie lotnicze, wizzair, wyjazd, zdenerwowany,
Publikowane komentarze są wyłącznie opiniami użytkowników mojego bloga i ich własnością. Nie odpowiadam za czyjeś myśli i opinie. Istnieje możliwość formatowania komentarzy przy użyciu Textile
Komentarze
Kasiula 26 Lip 07, 23:41:45
Dokad to o panie

Koval 26 Lip 07, 23:43:53
@kasiula greece o pani
khotik 27 Lip 07, 17:22:12
To ja proponuję plecak na plery i rowerem przemierzyc cala Grecje. Zawsze to cos ciekawego na pewno się wydarzy ;)
Koval 27 Lip 07, 17:42:37
@khotik ja tam nawet hotelu nie mam, biore 200 euro i w droge, wiec to tez jakas przygoda’
khotik 27 Lip 07, 17:47:04
No i pozytywnie
Ja polecam podrozowanie w czyms takim:
http://polski.hospitalityclub.org/indexpol.htm
Zawsze to oszczednosc pieniazkow.
Koval 27 Lip 07, 18:02:15
@khotik ciekawie sie prezentuje, musze to obczaic konkretniej, dzienx
khotik 27 Lip 07, 18:09:15
Nie ma sprawy. A stronke polecam z wlasnych doswiadczen.

