O joggu mówili...
... w TokFM ;) Ściślej - wymienili. Jak Koval wgra dźwiękówkę, dam link do jego notki. Mi się nie udało nagrać, ewentualnie nie umiem sobie radzić ze stream.dumpem ;)
00:29
Już jest
Media o Joggerze
W końcu Jogger.pl doczekał się jakiejś konkretniejszej informacji w mediach. Usłyszeć dziś można było o naszym kochanym serwisie blogowym w audycji radiowej dotyczącej społeczności radiowych w Radiu TOK FM.
Audycja prowadzona była z udzialem specjalisty ds. Internetu, Krzysztofem Urbanowiczem. Dotyczyła społeczności internetowych, serwisów Web 2.0 oraz tego gdzie i dokąd zmierza Internet w XXI wieku.
O Joggerze wspomniał za sprawą tajemniczego pytania od słuchacza, jakże tajemniczego użytkownika. Krzysztof Urbanowicz stwierdził wtedy, że jest to na pewno oryginalna społeczność internetowa. Niestety oprócz tego nie potrafił nic więcej powiedzieć na temat Joggera, a szkoda. Bo mogłaby to być niezła reklama. Mam nadzieję, że wkrótce też uzupełni swoją wiedzę na przyszłość…
Zrobiłem szybkie nagranie. Trochę cicho i szumów. Nie było czasu na obróbkę. Ew. jutro tym się zajmę...
Posłuchaj na Wrzucie...
Pobierz plik *.mp3
Trackbacki:
D4rky's Archives | 9 Maj 2007, 00:31:11 | Permalink
Nerdblog.pl | 12 Sty 2008, 16:18:56 | Permalink
O joggu mówili...
... w TokFM ;) Ściślej - wymienili. Jak Koval wgra dźwiękówkę, dam link do jego notki. Mi się nie udało nagrać, ewentualnie nie umiem sobie radzić ze stream.dumpem ;)
00:29
Już jest
Tagi: jogger, krzysztof urbanowicz, media, tok fm, tokfm,
Publikowane komentarze są wyłącznie opiniami użytkowników mojego bloga i ich własnością. Nie odpowiadam za czyjeś myśli i opinie.
Komentarze:
omg | 9 Maj 2007
A jednak czyta się „dżoger”

Koval | 9 Maj 2007
@omg a jak chciałeś
omg | 9 Maj 2007
Jogger

Koval | 9 Maj 2007
@omg tak jak „joga” (ta medytacja, sposób na relaks)?
jakoś tak nie pasuje
omg | 9 Maj 2007
m-m
Jogga. A to jest różnica ;>
D4rky | 9 Maj 2007
dzieki ;)
Riddle | 9 Maj 2007
J-o-g-g-e-r jak po polsku? LOL

D4rky | 9 Maj 2007
Dżogger. Bo jogger to słówko, które tak jak jogging pochodzi z angielskiego. Przykro mi, taka prawda 
omg | 9 Maj 2007
@d4: _‘
Jogger będę nadał czytał po polsku ;>
D4rky | 9 Maj 2007
omg – ale mówisz, że ktoś uprawia jogging czy dżogging
:> nie wazne, kazdy niech mowi jak chce
Riddle | 9 Maj 2007
Nie wyobrażam sobie innego czytania jak dżogger. ;-) No ale it’s just meh.
omg | 9 Maj 2007
meh
omg | 9 Maj 2007
@d4: *nieważne
Zamiast wymawiać „jogger” po angielsku, polskiego byś się poduczył 
D4rky | 9 Maj 2007
omg – meh = me. jak dodajesz h na koncu wyrazu to brzmi „mr00tschniej” :P (nie moj tekst)
D4rky | 9 Maj 2007
omg – dziekuje, moj polski ma sie dobrze, pisze ksiazke i wygralem juz w jednym konkursie literackim ;]
omg | 9 Maj 2007
Pierwszy raz o tym słyszęh 
Riddle | 9 Maj 2007
Zaraz przyjdzie Peres i Cię zje za to WMA 
Koval | 9 Maj 2007
@riddle hehe wiem, niestety obrabiałem w windows move maker a tam tylko wmv i wma :P ide najniższa linią oporu… nie mam dekodera mp3. nie dorobiłem się jeszcze
omg | 9 Maj 2007
Że niby jak, że nie masz dekodera mp3? To Ty z dyskietki piszesz
Koval | 9 Maj 2007
@omg z visty 
omg | 9 Maj 2007
Oj tam, prawie trafiłem.
omg | 9 Maj 2007
Ale nie – na serio Vista nie ma standardowo kodeka do mp3
Koval | 9 Maj 2007
kodek może i jest ale dekodera nie ma standrardowo
omg | 9 Maj 2007
Za wiki: Kodek jest skrótem od „koder/dekoder”(...)
Koval | 9 Maj 2007
no nie ważne, ale żeby zdekodować wma na mp3 itp z wav na mp3 musisz mieć i tak program, a windows move maker tego nie robi z wiadomych względów, nie wiem jak windows media player. ale zewnętrznego programu dekodującego nie instalowałem bo po prostu nie potrzebuje, a dziś nagła sytuacja i robiłem na wma bo zależało mi na czasie. proste 
Riddle | 9 Maj 2007
Koval: Skonwertuj to
Koval | 9 Maj 2007
zrobione. się czepiliście tego wma 
Kasia | 9 Maj 2007
wygląda na to, że jogger to niezła sekta;P tajemnicza, mało wiadomo i członkowie społeczności bardzo lojalni wobec siebie…;D
dunDer | 9 Maj 2007
Eee pic na wodę fotomontaż, koleś nic nie wie, więc nic nie powiedział. Blogspot może i jest duży ale się nie umywa do Joggera, tak samo jak i Blox bo społeczność tam nikła raczej. Jogger to przecież całkiem inna bajka i koleś jak już mówi na jakiś temat mógłby co nieco się zainteresować.
Btw. zgrywane mikrofonem przystawionym do radia
:P hehe
@Kasia: lol … dokładnie 
Koval | 9 Maj 2007
@dunder zgrywanie mikrofonem z webcamery microsoftu… niestety
dunDer | 9 Maj 2007
jakie kombinacje :P w każdym razie słychać to co ma być słychać ;)
Ref-kun | 9 Maj 2007
hiehie, on z pół minuty mówił (wydawał z siebie) samo eeeeeeeeee. A potem bla bla i że więcej powiedzieć już nie może. A na koniec nie ma to jak autoreklama ;P
Riddle | 9 Maj 2007
Blox jest bardziej znany, bo za nim stoi Gazeta. Nie ujmując niczego ludziom przy nim klikającym, to serwis jest daaaleko w tyle funkcjonalnością i społecznością za Joggerem.
W sumie można policzyć im na plus ilość blogów, ale jaki procent z tego jest wartych czytania? Więcej niż u nas
;)
Koval | 9 Maj 2007
ej wiecie co… Kasia ma racje. My jesteśmy jak sekta. Właśnie sobie to uświadomiłem. Zapisałem się do tej sekty w kwietniu 2006 i do dziś trzyma mnie w swoich szczypcach… tylko kto jest naszym Guru? Sparrow

Kangel | 9 Maj 2007
Tak. A gdzie Sparrow nie może, tam Riddle’a pośle ;)
Koval | 9 Maj 2007
wrzuciłem „lepsiejszą” wersję tego nagrania, ze zredukowanym lekko szumem i podgłoszoną 
Siergiej | 9 Maj 2007
Heh, gościu nic nie wiedział ;) A do tego co napisał Riddle dodam że za Tok FM również stoi Gazeta, więc na swoim podwórku reklamujemy swoje;) Raczej bym tego reklamą nie nazwał, sądze że po tak wyrafinowanej yyyyy, uhhhhmmmmmm, yyyy, wypowiedzi, yyyyyyy, raczej hmmmmmm… nikt do nas nie trafi ;)
D4rky | 9 Maj 2007
A kto z was w ogóle oglądał, co dają na blogspocie? Nikt? No właśnie
Przecież blogspot jest od cholery lepszy, ma tony ficzerów i w ogóle jest zajebisty. Nawet nie wiecie co tracicie. A wiecie co
NIC
Poważnie mówiąc, nawet blog.onet.pl daje więcej możliwości niż Blogger/Blogspot. Serio ;)
Podgląd komentarza:




